MON 27 AS VA27DQFS Dostupnost Akcija
Šifra artikla: 0001422045
Jamstvo (mjeseci): 36
Dostupnost: Dostupno.
Dostava:
Cijena proizvoda:
Kartice - obračno plaćanje (osnovna cijena):
Kartice - jednokratna naplata (s uračunatim popustom od 8%):
Pouzeće (s uračunatim popustom od 8%):
Gotovina, virman (s uračunatim popustom od 8%):
Izražena cijena proizvoda uključuje PDV.
Opis:
ASUS VA27DQFS is a 27-inch Full HD monitor that features a frameless IPS panel for wide angle viewing to deliver incredibly sharp imagery and stunning video playback. With fast 100Hz refresh rate and Adaptive-Sync technology to eliminate screen tearing and choppy frame rates for the smoother-than-ever experience. Its highly ergonomic design with tilt, swivel, pivot and height adjustments along with TÜV Rheinland-certified Flicker-free and Low Blue Light provides a comfortable viewing experience.
Karakteristike:
27" IPS FHD, 100Hz, 300cd/?, 3000:1, HDMI, VGA, DP, USB
Tehničke karakteristike
Dijagonala: 27
Format ekrana: 16:9
Panel: IPS
Maksimalna rezolucija: 1920x1080
Svjetlina: 300
Kontrast: 3000
Vidljivi kut (hor.): 178
Vidljivi kut (ver.): 178
Vrijeme odziva: 1
Priključci: D-Sub
HDMI
DP
3,5 mm Audio Jack
USB 3.2 x2
Zvučnici: da
Zidni nosač (nije uključen): VESA 100 mm