Power Supply AKYGA AK-B1-500E Basic 500W, DC 3.3/5/±12V, 1x120, w/o power cord Dostupnost Akcija
Šifra artikla: 20005096
Jamstvo (mjeseci): 24
Dostupnost: Dostupno. Manja količina na skladištu.
Dostava:
Cijena proizvoda:
Kartice - obračno plaćanje (osnovna cijena):
Kartice - jednokratna naplata (s uračunatim popustom od 8%):
Pouzeće (s uračunatim popustom od 8%):
Gotovina, virman (s uračunatim popustom od 8%):
Izražena cijena proizvoda uključuje PDV.
Opis:
Power Supply AKYGA AK-B1-500E Basic 500W, DC 3.3/5/±12V, 1x120, w/o power cord
Karakteristike:
Tehničke karakteristike
+12V: 21 A (225 )
+3.3V: 30 A
+5V: 34 A
+5VSB: 2.5 A (18.5 )
-12V: 0.5 A (18.5 )
24-pin Main Connector: 1
4-pin +12V Power Connector: 1
4-pin Peripheral Power Connector: 2
Box Weight Brutto (kg): 1.09 kg
Circuit Protection: Over Voltage
Undervoltage
Over Temperature
Over Current
Short Curcuit Protection
Over Power
Depth (mm): 200 mm
EAN Code: 5901720133236
Efficiency: 70%
External Color: Gray
Fan Diameter: 120
Fans Installed Quantity: 1
Height (mm): 85 mm
Included Accessories: Quick Start Guide
Input Frequency: 50/60 Hz
Input Power Connectors Quantity: 1
Input Power Connectors Type: IEC-320 C14
Input Voltage: AC 100-240 V
Maximum Fans Supported Quantity: 1
Maximum Operating Ambient Temperature: 50 °C
Maximum Output Power: 500 W
Mean Time Between Failures: 100000 hr
Minimum Operating Ambient Temperature: 5 °C
Modular Power Supply: Ne
Nominal Weight: 1.01 kg
Output Power Connectors Quantity: 6
Output Voltage: DC 3.3/5/±12 V
Pack Weight Brutto (kg): 1.09 kg
Pack Weight Netto (kg): 0.01 kg
Package Type: Other
Packs in Box: 1
Pieces in pack: 1
Power Device Location: Internal
Power Device Type: Power Supply
Retail Packaging Net Weight Carton: 0 kg
Retail Packaging Net Weight Plastic: 0 kg
S-ATA Connector: 3
Warranty Products Returnable: Yes
Warranty Term (month): 24 month(s)
Warranty validation Criteria: Serial Number
Width (mm): 150 mm
Vrsta napajanja: Napajanje
Napajanje: Interni
PrikljuÄŤci napajanja: IEC-320 C14
Izlazna snaga: 500 W
Zaštita strujnog kruga: Over Voltage
Undervoltage
Over Temperature
Over Current
Short Circuit Protection
Over Power
Max. ventilatora: 1
Promjer: 120
Max. radna temperatura: 50 °C
Min. radna temperatura okoline: 5 °C
MTBF: 100000 h
Boja: Siva
Dodaci: Brzi priruÄŤnik
Dubina (mm): 200 mm
Visina (mm): 85 mm
Ĺ irina (mm): 150 mm