AOC C27G4ZXU, 27", 2xHDMI, DP, 280Hz, 0,3ms, HAS, C27G4ZXU
Karakteristike:
| Tehničke karakteristike |
Model:
AOC C27G4ZXU
Kratki opis:
Dominirajte s C27G4ZXU 27" Full HD zakrivljenim monitorom, razlučivosti 1920x1080, podrškom za HDR10, iznimnom brzinom osvježavanja od 280 Hz i impresivnim zakrivljenim dizajnom.
Zaslon:
27"
Zakrivljeni 1500R
Fast VA
Horizontalna frekvencija:
HDMI2.0: 30-280KHz / DP1.4: 30-320KHz
Vertikalna frekvencija:
HDMI2.0: 48-240Hz / DP1.4 : 48-280Hz
Preporučena razlučivost:
1920x1080@240Hz
Maksimalna razlučivost:
1920x1080@280Hz DP
Kontrast:
4000:1
Svjetlina:
300 cd/m2
Vrijeme odaziva:
1 ms
Kut gledanja:
178/178
Konektori:
HDMI 2.0 x 2
DisplayPort 1.4 x 1
Audio izlazi:
Headphone out (3.5mm)
USB:
USB 3.2 (Gen 1) x 4
Zvučnici:
2 W x 2
Standardi:
Adaptive Sync
HDR 10
Low Blue Light
Flicker Free
VESA 100x100
Boja:
Crno siva
Ergonomija:
Nagib -3° ±2° ~ 21° ±2°
Zakretanje 28° ±2° ~28° ±2°
Podešavanje visine 130mm
Potrošnja:
30W
Napajanje:
Interno
Dimenzije i masa:
Sa postoljem 611.5 x (395.8~515.8) x 227.6
Sa postoljem 6,06kg
Pakiranje:
840 × 188 x 480mm