Asus RT-AC1200 V2, Dual Band WiFi Router, 90IG0550-BM3400 Dostupnost Akcija
Šifra artikla: 21013888
Jamstvo (mjeseci): 36
Dostupnost: Dostupno. Manja količina na skladištu.
Dostava:
Cijena proizvoda:
Kartice - obračno plaćanje (osnovna cijena):
Kartice - jednokratna naplata (s uračunatim popustom od 8%):
Pouzeće (s uračunatim popustom od 8%):
Gotovina, virman (s uračunatim popustom od 8%):
Izražena cijena proizvoda uključuje PDV.
Opis:
Asus RT-AC1200 V2, Dual Band WiFi Router, 90IG0550-BM3400
Karakteristike:
Tehničke karakteristike
Model: RT-AC1200 V2
Priključci: RJ45 for 10/100Mbps BaseT for WAN x 1
RJ45 for 10/100Mbps BaseT for LAN x 4
Standard: IEEE 802.11a
IEEE 802.11b
IEEE 802.11g
WiFi 4 (802.11n)
WiFi 5 (802.11ac)
IPv4
IPv6
IEEE 802.11e
IEEE 802.11i
Antena: External antenna x 4
MIMO technology
2.4GHz 2x2
5GHz 2x2
Mod rada: Accesspoint, Router
Prijenos podataka: 802.11a : up to 54 Mbps
802.11b : up to 11 Mbps
802.11g : up to 54 Mbps
WiFi 4 (802.11n) : up to 300 Mbps
WiFi 5 (802.11ac) : up to 867 Mbps
Radna frekvencija: 2.4GHz
5GHz
Karakteristike: 16 MB Flash
64 MB RAM
Sigurnost: Open system, WPA/WPA2-Personal, WPA/WPA2-Enterprise
WPS
SSH
Firewall
• Maximum Firewall Keyword Filter : 64
• Maximum Firewall Network Service Filter : 32
• Maximum Firewall URL Filter : 64
Napajanje: AC Input : 110V~240V(50~60Hz)
DC Output : 12 V with max. 0.5 A current