Lenovo ThinkBook 14 G8 U5/16GB/512GB/14/W11P, 21SJ007KSC Dostupnost Akcija
Šifra artikla: 21014933
Jamstvo (mjeseci): 36
Dostupnost: Dostupno. Manja količina na skladištu.
Dostava:
Cijena proizvoda:
Kartice - obračno plaćanje (osnovna cijena):
Kartice - jednokratna naplata (s uračunatim popustom od 8%):
Pouzeće (s uračunatim popustom od 8%):
Gotovina, virman (s uračunatim popustom od 8%):
Izražena cijena proizvoda uključuje PDV.
Opis:
Lenovo ThinkBook 14 G8 U5/16GB/512GB/14/W11P, 21SJ007KSC
Karakteristike:
Lenovo ThinkBook 14 G8 U5/16GB/512GB/14/Windows 11 Pro, 21SJ007KSC
Tehničke karakteristike
Model: ThinkBook 14 G8 IAL
Part number: 21SJ007KSC
Namjena: Prijenosno računalo
Chipset: Intel SoC Platform
Procesor: Intel® Core™ Ultra 5 225U, 12C (2P + 8E + 2LPE) / 14T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB
Memorija: 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600
Grafika: Integrated Intel® Graphics
Zaslon: 14" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz
Disk: 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Optički pogon: Nema
Zvuk: Stereo zvučnici 2 x 2W
Dolby® Audio™
Mikrofon: 2x, Array
Kamera: FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter
I/O priključci: 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On
1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 3.1 and DisplayPort™ 1.4
1x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.1 and DisplayPort™ 2.1
1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1x Ethernet (RJ-45)
1x SD card reader
Komunikacija: 100/1000M (RJ-45)
Wi-Fi® 6E, 802.11ax 2x2 + BT5.3
Čitač otiska prsta: Da
Baterija: Integrirana 45Wh baterija
65W USB-C adapter
Operativni sustav: Windows 11 Pro
Boja: Siva
Dimenzije i masa: 313.5 x 224 x 17.5 mm