Samsung 27" LS27FG900XUXEN, 3D UHD IPS, 165Hz, LS27FG900XUXEN Dostupnost Akcija
Šifra artikla: 21015422
Jamstvo (mjeseci): 24
Dostupnost: Dostupno. Manja količina na skladištu.
Dostava:
Cijena proizvoda:
Kartice - obračno plaćanje (osnovna cijena):
Kartice - jednokratna naplata (s uračunatim popustom od 8%):
Pouzeće (s uračunatim popustom od 8%):
Gotovina, virman (s uračunatim popustom od 8%):
Izražena cijena proizvoda uključuje PDV.
Opis:
Samsung 27" LS27FG900XUXEN, 3D UHD IPS, 165Hz, LS27FG900XUXEN
Karakteristike:
Tehničke karakteristike
Model: LS27FG900XUXEN
Kratki opis: 27" Odyssey 3D Gaming Monitor G90XF
Dobavljačeva oznaka: LS27FG900XUXEN
Zaslon: 27
IPS 3D
16:9
Rezolucija: 4K (3,840 x 2,160) @165Hz
Kontrast: 1000:1
Svjetlina: 350 cd/?
Kut gledanja: 178/178
Konektori: 2x HDMI 2.1
DisplayPort 1.3 x1
USB: 3.1 Gen1 x2
Zvučnici: 5 W x 2-kanalni
Boja: SREBRNA
Ergonomija: HAS(Stalak podesive visine) 120mm(±5.0mm)
Nagib -3.0° (±3.0°)~15.0° (±3.0°)
Zakretanje -92.0° (±2.0°) ~ +92.0° (±2.0°)
Potrošnja: 26.1 W
Dimenzije i masa: 614.1 x 541.5 x 203.3 mm 7.5 kg
Pakiranje: 834.0 x 133 x 434 mm 9.6 kg