ASUS VG34WQML5A 34", 2xHDMI, 2xDP, USB, 250Hz, 90LM0BP1-B01E71 Dostupnost Akcija
Šifra artikla: 21015975
Jamstvo (mjeseci): 36
Dostupnost: Dostupno. Manja količina na skladištu.
Dostava:
Cijena proizvoda:
Kartice - obračno plaćanje (osnovna cijena):
Kartice - jednokratna naplata (s uračunatim popustom od 8%):
Pouzeće (s uračunatim popustom od 8%):
Gotovina, virman (s uračunatim popustom od 8%):
Izražena cijena proizvoda uključuje PDV.
Opis:
ASUS VG34WQML5A 34", 2xHDMI, 2xDP, USB, 250Hz, 90LM0BP1-B01E71
Karakteristike:
Tehničke karakteristike
Model: TUF Gaming VG34WQML5A
Zaslon: 34" (797.22 visina x 333.72 širina) nereflektrajući zaslon, LED
Flicker-free
Razmak točaka: 0.232mm
Rezolucija: 3440x1440
Horizontalna frekvencija: HDMI: 30~255 KHz
DP: 255~255 KHz
Vertikalna frekvencija: HDMI: 48~250Hz
DP: 48~250Hz
Kontrast: 4000:1
Svjetlina: 400 cd/?
Vrijeme odaziva: 1ms(GTG), 0.5ms(min.)
Kut gledanja: 178°/ 178°
Konektori: 2x DisplayPort 1.4
2X (FRL)HDMI (v2.1)
3x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Priključak za slušalice
Zvučnici: Da (2Wx2)
Ergonomija: Nagib: Da (+20° ~ -5°)
Okretanje: Da (+10° ~ -10°)
Podešavanje visine: 0~130 mm
VESA montaža na zid: 100x100 mm
Kensington brava
1/4" nastavak za stativ
Potrošnja: Potrošnja energije: 31 W
Način rada za uštedu energije: manja od 0,5 W
Način rada isključenog uređaja: manja od 0,3 W
Napon: 100-240 V, 50/60 Hz
Potrošnja energije: manja od 31 W
Dimenzije i masa: 80,78 x 54,06 x 25,00 cm (š x v x d)
8,1 kg
Pakiranje: DisplayPort kabel
HDMI kabel
Kabel za napajanje
Kratki vodič za početak
USB kabel tipa B na A
Jamstveni list
L-odvijač
Garancija: 3 godine
Certifikati: TÜV Flicker-free
TÜV Low Blue Light
VESA AdaptiveSync Display 250Hz