ASUS XG27AQDMGR 27", QHD, 2xHDMI, DP, HAS, 240Hz, 90LM0CC0-B01171 Dostupnost Akcija
Šifra artikla: 21015985
Jamstvo (mjeseci): 36
Dostupnost: Dostupno. Manja količina na skladištu.
Dostava:
Cijena proizvoda:
Kartice - obračno plaćanje (osnovna cijena):
Kartice - jednokratna naplata (s uračunatim popustom od 8%):
Pouzeće (s uračunatim popustom od 8%):
Gotovina, virman (s uračunatim popustom od 8%):
Izražena cijena proizvoda uključuje PDV.
Opis:
ASUS XG27AQDMGR 27", QHD, 2xHDMI, DP, HAS, 240Hz, 90LM0CC0-B01171
Karakteristike:
Tehničke karakteristike
Model: ROG Strix OLED XG27AQDMG
Zaslon: 26,5" (590.42 x 333.72 mm) sjajni zaslon, WOLED, 240Hz, HDR10
Flicker free
Razmak točaka: 0.229mm
Rezolucija: 2560x1440
Horizontalna frekvencija: DP:30KHz to 390KHz
HDMI:30KHz to 295KHz
Vertikalna frekvencija: DP:40Hz to 240Hz
HDMI:40Hz to144Hz
Kontrast: 1,500,000:1
Svjetlina: 1,300 cd/?
Vrijeme odaziva: 0.03ms(GTG)
Kut gledanja: 178°/ 178°
Konektori: 1x DisplayPort 1.4 DSC
2x HDMI (v2.0)
Priključak za slušalice
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Zvučnici: Nema
Ergonomija: 1/4" nastavak za stativ
Nagib: (+20° ~ -5°)
Zakretanje: (+45° ~ -45°)
Okretanje: (+90° ~ -90°)
Podešavanje visine: 0~120 mm
VESA montaža na zid: 100x100 mm
Svjetlosni efekt (Aura): Aura Sync
Kensington brava
Potrošnja: Potrošnja energije: manja od 25 W
Način uštede energije: manja od 0,5 W
Način isključenosti: manja od 0,3 W
Napon: 100-240 V, 50/60 Hz
Dimenzije i masa: 60.50 x 36.80 x 5.00 cm (š x v x d)
Pakiranje: DisplayPort kabel
HDMI kabel
Krpa od mikrovlakana
Adapter za napajanje
Kabel za napajanje
Kratki vodič za početak rada
ROG torbica
ROG naljepnica
USB 3.2 kabel
VESA komplet za montažu
Jamstveni list
Garancija: 3 godine
Certifikati: TÜV Flicker-free
TÜV Low Blue Light (Hardware Solution)
VESA AdaptiveSync Display 240Hz