Acer Nitro V16 AI R7-260/16GB/1TB/5060/16"/DOS, NH.U1GEX.003 Dostupnost Akcija
Šifra artikla: 21016193
Jamstvo (mjeseci): 24
Dostupnost: Dostupno. Manja količina na skladištu.
Dostava:
Cijena proizvoda:
Kartice - obračno plaćanje (osnovna cijena):
Kartice - jednokratna naplata (s uračunatim popustom od 8%):
Pouzeće (s uračunatim popustom od 8%):
Gotovina, virman (s uračunatim popustom od 8%):
Izražena cijena proizvoda uključuje PDV.
Opis:
Acer Nitro V16 AI R7-260/16GB/1TB/5060/16"/DOS, NH.U1GEX.003
Karakteristike:
Tehničke karakteristike
Model: Acer Nitro V 16 AI ANV16-42
Part number: NH.U1GEX.003
Procesor: AMD Ryzen™ 7 260
3.80 GHz
8 jezgri / 16 dretvi
Memorija: DDR5 SDRAM 1x 16 GB
nadogradivo do 32 GB
Grafika: NVIDIA® GeForce RTX™ 5060
8GB GDDR7 VRAM
Zaslon: LCD Full HD 40.6 cm (16")
Acer ComfyView™ WUXGA IPS
1920 x 1200
180 Hz
Disk: 1 TB PCIe Gen4 NVMe SSD
Zvuk: 2 x stereo DTS® X:Ultra Audio
Mikrofon: ugrađen
I/O priključci: 2x USB 3.2 (Type-A Gen 2) portova
1x USB 3.2 (Type-A Gen 1) portova
1x USB 4.0 (Type-C) portova
1x RJ-45 port
MicroSD čitač kartica
1x HDMI® 2.1
1x 3.5 mm audio
HDMI: da
Komunikacija: Killer™ Ethernet E2600
Wi-Fi 6E (802.11 ax)
Bluetooth® 5.3
Baterija: Litij-ionska (Li-Ion)
Max. 7,5 Sati
135W strujni adapter
Operativni sustav: DOS
Dimenzije i masa: 360.04 x 275.62 x 24.50 mm