ASUS UX3405 U7-255H/32GB/1TB/14"3K/W11, 90NB14W1-M023M0 Dostupnost Akcija
Šifra artikla: 21016333
Jamstvo (mjeseci): 24
Dostupnost: Dostupno. Manja količina na skladištu.
Dostava:
Cijena proizvoda:
Kartice - obračno plaćanje (osnovna cijena):
Kartice - jednokratna naplata (s uračunatim popustom od 8%):
Pouzeće (s uračunatim popustom od 8%):
Gotovina, virman (s uračunatim popustom od 8%):
Izražena cijena proizvoda uključuje PDV.
Opis:
ASUS UX3405 U7-255H/32GB/1TB/14"3K/W11, 90NB14W1-M023M0
Karakteristike:
Tehničke karakteristike
Model: Zenbook 14 UX3405CA-ST1439W
Part number: 90NB14W1-M023M0
Namjena: Prijenosno računalo
Procesor: Intel Core Ultra 7 Processor 255H 2.0 GHz (24MB Cache, up to 5.1 GHz, 16 cores, 16 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS
Memorija: 32GB LPDDR5X
Grafika: Intel Arc Graphics
Zaslon: 14" 3K (2880 x 1800) OLED 16:10, nereflektirajući ekran, 120Hz, 0.2ms odziv, 1000nits HDR peak, 100% DCI-P3, 1,000,000:1
VESA CERTIFIED Display HDR True Black 1000
TUV Rheinland certifikat
SGS Eye Care Display
Disk: 1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Optički pogon: Nema
Zvuk: Ugrađen zvučnici
Mikrofon: Ugrađen
Kamera: FHD IR web kamera s podrškom za Windows Hello
Tipkovnica: Tipkovnica Chiclet s pozadinskim osvjetljenjem
Precizni TouchPad s podrškom za NumberPad
I/O priključci: 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (prijenos podataka do 5Gbps)
2x Thunderbolt 4 s podrškom za Display / Power delivery (prijenos podataka do 40Gbps)
1x 3.5mm kombinirani audio priključak
HDMI: 1x HDMI 2.1 TMDS
Komunikacija: WiFi 7 (802.11be) (Tri-band) 2x2 + Bluetooth 5.4
Utori za proširenje: 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4
Čitač otiska prsta: Nema
Baterija: 75WHrs, 2S2P, 4-ćelijska Li-ion baterija
TYPE-C, 65W AC Adapter
Output: 20V DC, 3.25A, 65W